ماده ۱این سیاست‌نامه حفظ حریم خصوصی برای تمامی محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت نوین برنامه کارا شریف با نام تجاری “تی‌تایم”، شامل وب‌سایت و اپلیکیشن‌ “تی‌تایم” می‌باشد. تی‌تایم، یک اپلیکیشن  است که در آن کاربر بصورت آنلاین میتواند حضور و غیاب خود را ثبت نماید وکارفرما در لحظه از ورود و خروج کارمند خود اطلاع یابد.

ماده ۲تی‌تایم مجموعه ای از خدمات رایگان و خدمات ویژه را به مشترکین ارائه می­کند. دریافت خدمات رایگان نیازی به ثبت نام و تکمیل پروفایل کاربر ندارد؛ ولی برای استفاده از خدمات ویژه مشترکین، کاربران ملزم به ثبت‌نام و تکمیل پروفایل خود هستند. در قسمت پروفایل بعضی مشخصات شخصی از قبیل نام و نام خانودگی، شماره تلفن، سن و وزن از کاربر پرسیده می‌شود. جمع‌آوری این اطلاعات به متخصصین تغذیه تی‌تایماجازه می‌دهد تا دید دقیق‌تری نسبت به کاربران خود داشته باشند و علاوه بر ارائه رژیم متناسب با هر فرد، امکان تعامل بهتری را برای‌ متخصص و کاربر فراهم کند. “تی‌تایم” این اطلاعات را بدون اجازه‌ی کاربر با هیچ شخص ثالثی در میان نخواهد گذاشت.

ماده ۳کاربر، مسئول حفظ و نگهداری سخت‌افزار کامپیوتر، تلفن‌ها و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن بوده و “تی‌تایم” مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

ماده ۴. “تی‌تایم” اقدامات امنیتی لازم و مناسبِ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را برای جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز و افشاء یا تخریب اطلاعات شخصی کاربر انجام می‌دهد. “تی‌تایم” اجازه دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران را به افراد مختلف نمیدهد و تنها در صورت وجود دستور مراجع قضاییملزم به ارائه اطلاعات افراد مختلف می باشد

ماده ۵“تی‌تایم” ممکن است با شرکت‌ها، وبسایت‌ها یا اپلیکیشن‌های دیگر همکاری کند؛ اما هیچ‌گونه مسئولیتی در برابر سیاست‌های حفظ حریم شخصی و کاربری آنها ندارد. در صورتی که تمایل دارید از طریق اپلیکیشن تی‌تایمبه سایت‌ها یا اپلیکیشن‌های دیگر وارد شوید، برای اطلاع از سیاست‌های حفظ حریم خصوصی این مجموعه‌ها به وب‌سایت آن­ها مراجعه کنید.

ماده ۶اطلاعات شخصی کاربران “تی‌تایم” شامل نام، شماره‌ی تلفن و سایر مشخصات آن­ها نزد تی‌تایممحفوظ است و تی‌تایم آن را به شخص یا شرکت دیگری واگذار نخواهد کرد.

ماده ۷. “تی‌تایم” بر مبنای قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود با استفاده از تمامی امکانات و منابع خود در جهت حفظ و حراست از اطلاعات شخصی کاربران اقدام نماید. بدیهی است که استفاده‌ی مداوم از برنامه به منزله‌ی تأیید شرایط سیاست‌نامه‌ی حفظ حریم خصوصی “تی‌تایم” می‌باشد.

ماده ۸. وارد کردن اطلاعات خواسته شده در بخش پروفایل اپ و سوابق پزشکی ضروری می باشد. در صورت بارداری و شیردهی و همینطور داشتن بیماری، حساسیت غذایی و یا مصرف دارو کاربر موظف است حتما اطلاعات مربوطه را هنگام درخواست رژیم در اپلیکیشن “تی‌تایم” وارد نماید. کاربر مسئول صحت و دقت کلیه اطلاعات وارد شده بوده و عواقب ناشی از ورود اطلاعات اشتباه و یا ناکافی بر عهده وی می باشد.

ماده ۹در صورت داشتن هرگونه ابهام، سوالات خود را به یکی از روش‌های اعلام شده در قسمت تماس با ما سایت  تی‌تایم با ما در میان بگذارید:

 

فهرست