درباره تی تایم

ما را دنبال کنید درشبکه های اجتماعی

تماس باما

راه های ارتباطی

تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان هویزه شرقی، پلاک 14 واحد 1
021-88760210
داخلی 208
پشتیبانی
9 الی 17
نظرات خود را برای ما ایمیل کنید
info@titime.ir

بله. تی تایم یک پلن رایگان یکماهه دارد که کلیه خدمات در آن فعال است. می‌توانید در آن سازمان و دفتر کاری و پرسنل را به تعداد محدود ایجاد نمایید و قابلیت‌های تی تایم را بررسی نمایید.

تی تایم دارای رابط کاربری ساده بوده که استفاده از آن نیازی به دانش تخصصی ندارد. با این حال در بخش آموزش نحوه تعریف سازمان، دفاتر و کارمندان آموزش داده شده و تمامی منوها به طور کامل تشریح شده است.

تی ‌تایم دارای پلن ‌های متنوعی برای سازمان ‌ها است. در صورتی که پلن فعلی مناسب نیاز سازمان نباشد، می‌توانید در هر لحظه با ارتقای پلن خود، بخش‌های اضافی را به سازمان قبلی اضافه نمایید. در صورتی که پلن های موجود جوابگوی نیاز شما نباشد، برای ایجاد پلن سفارشی ما در کنار شما هستیم.

بله. تی ‌تایم قابلیت ارائه خروجی در فرمت‌ های استاندارد از جمله فایل اکسل را دارد.

وظیفه اصلی یک اپلیکیشن حضور و غیاب این است که، همراه با قابلیت های مختلف، به مدیران این امکان را بدهد که درک بهتری از وضعیت کارکرد پرسنل و تردد آنها داشته باشند و بازده سازمان خود را بهبود ببخشند.

برای مدیریت نوین و بهتر کسب و کار و سازمان، شما نیاز به ابزارهای قدرتمند و به روز دارید. ابزاری که در لحظه بتواند به شما آمار دقیقی ارائه نماید و در هر لحظه به آن دسترسی  سریعی داشته باشید. نرم افزار حضور و غیاب آنلاین تی تایم با کاربری آسان و امکاناتی کاربردی به شما کمک می کند بدون نیاز به هیچ گونه دستگاه و سخت افزار گران قیمت و به صورت کاملا نرم افزاری به راحتی تردد و حضور و غیاب پرسنل خود را کنترل کنید. علاوه بر این تمامی درخواستهای مرخصی، ماموریت و … به صورت لحظه ای برای مدیران ارسال خواهد شد.

پشتیبانی آنلاین و رایگان، صفر شدن هزینه های تعمیر و نگه داری به علت عدم استفاده از سخت افزار و ارائه قابلیتهای نرم افزاری متنوع که هر روز به تعداد آن ها افزوده می شود فقط بخشی از  مزیت های نرم افزار حضور و غیاب آنلاین تی تایم نسبت به سخت افزارهای سنتی می باشد.

حضور و غیاب با تی تایم مانند سیستم های قدیمی نیاز به سخت افزار های گران قیمت ندارد و تنها کافی است تا تمام کارکنان شما نرم افزار مورد نیاز را روی تلفن همراه خود نصب کنند . برای آشنایی با نحوه کارکرد نرم افزار می توانید بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

 

آموزش  پنل کارمندان (نرم افزار)

آموزش پنل مدیریت (نرم افزار)

آموزش پنل مدیریت  (تحت وب)

با نرم افزار حضوروغیاب تی تایم می توانید در هر لحظه از شبانه روز تمامی امور منابع انسانی خود را که شامل نظارت بر ثبت تردد، پیگیری مرخصی روزانه (استحقاقی، استعلاجی و ساعتی)، پیگیری ماموریت ها و … می شود را براحتی مدیریت کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

برای ما پیغام بگذارید ...