مقایسه 3 دستگاه حضور و غیاب با نرم افزار تی تایم

مقایسه 3 دستگاه حضور و غیاب با نرم افزار تی تایم


احتمالا تاکنون پس از ورود به سازمان ها یا ادارات دولتی و خصوصی، با دستگاه هایی رو به رو شده اید که در جلوی در ورودی نصب شده اند.
دستگاه حضور و غیاب، دستگاهی است که جهت ثبت تردد کارمندان به ادارات و سازمان ها تعبیه شده است و با کنترل دقیق و ثبت اطلاعات مفید، می تواند مدیران را در جهت بهبود فعالیت های سازمان مربوطه، کمک کند. در این نوع از دستگاه ها، شاهد آمار و اطلاعات مفید و ارزشمندی هستیم که به شکل شفافی درج شده و در بررسی هزینه ها و درآمد پرسنل، بسیار موثر است.


در این مطلب، به مقایسه دستگاه حضور و غیاب می پردازیم و با ویژگی های آن ها آشنا می شویم. اگر علاقه مند به دریافت اطلاعات در این زمینه هستید یا می خواهید با بهترین دستگاه حضور و غیاب آشنا شوید، توصیه می کنیم تا پایان این محتوا همراه ما باشید تا به این اطلاعات مفید و سودمند، دست پیدا کنید.

مقایسه دستگاه حضور و غیاب

برای خرید دستگاه حضور و غیاب، نیاز است ابتدا ویژگی های این محصول بررسی شود و سپس با توجه به سطح نیازمندی و کیفیت محصول، اقدام به خرید آن شود. به همین علت، می خواهیم این مقایسه را بین 4 دستگاه زیر انجام دهیم:

• دستگاه ثبت ورود و خروج ZKTeco LX15
• دستگاه حضور غیاب کارابان KTA-260
• دستگاه ثبت تردد TA301
• نرم افزار حضور و غیاب TiTime

دستگاه حضور و غیاب ZKTeco LX15

در ابتدا به سراغ دستگاه حضور و غیاب ZKTeco LX15 می رویم. این محصول دارای صفحه نمایش 2.8 اینچی رنگی می باشد. سیستم عامل به کار رفته در آن لینوکس بوده و سرعت اجرای آن نیز بالاست. علاوه بر این، این محصول دارای زبان فارسی بوده و کاربر به راحتی می تواند با آن کار کند. تقویم شمسی نیز درون این محصول قرار داد. در بخش ظرفیت این دستگاه، می توانیم تا 500 اثر انگشت ثبت کنیم و میزان ثبت تردد در این دستگاه نیز بالغ بر 50 هزار تردد است. این محصول ساخت کشور چین بوده و می تواند از 250 پرسنل پشتیبانی کند. همچنین اطلاعات گنجانده شده در این محصول از طریق USB قابل دریافت است. (برای بررسی ماهانه نیازمند انتقال اطلاعات از دستگاه به کمک USB هستید.)

دستگاه حضور و غیاب ZKTeco LX15
دستگاه حضور غیاب کارابان KTA-260

دستگاه حضور و غیاب TA301

دستگاه حضور و غیاب TA301 محصولی دارای امکان اثر انگشت، کارت و رمز خود است. این محصول قادر است بیش از 300 کارت را ذخیره کند. همچنین میزان تردد قابل ذخیره در این محصول به 160 هزار تردد می رسد. صفحه نمایشی که بر روی این دستگاه نصب شده است، 7.5 سانتی متر است و صفحه آن نیز رنگی می باشد. البته که اندازه صفحه نمایش به 5 سانتی متر می رسد.

دستگاه حضور و غیاب TA301
دستگاه حضور غیاب کارابان KTA-260

دستگاه حضور غیاب کارابان KTA-260

سومین دستگاه حضور و غیاب جهت بررسی بیشتر، کارابان مدل KTA-260 می باشد. این محصول اطلاعات کاربران را از طریق اثر انگشت، نام کاربری و رمز عبور دریافت می کند. همچنین از طریق USB و کابل شبکه نیز می توانیم اطلاعات موجود در آن را دریافت کنیم. در این محصول مقدار ظرفیت پرسنل 10 هزار نفر می باشد. البته که ظرفیت اثر انگشت در این محصول 2000 عدد است. ظرفیت کارت و تردد نیز به ترتیب 10 هزار و 80 هزار می باشد. در این محصول شاهد زبان فارسی می باشیم و می توانیم به راحتی با آن ارتباط برقرار کنیم. علاوه بر این تکنولوژی ساخت مناسبی هم در این محصول گنجانده شده است. در این محصول نیز صفحه نمایشی وجود دارد تا اطلاعات به شکل مناسب تری در اختیار کاربر قرار بگیرد. این صفحه نمایش رنگی بوده و کیفیت به نسبت مناسبی را نیز ارائه می کند.

دستگاه حضور و غیاب
دستگاه حضور غیاب کارابان KTA-260

بررسی نرم افزار حضور و غیاب تی تایم | www.Titime.ir

یکی از جدیدترین و با کیفیت ترین محصولاتی که در زمینه حضور و غیاب وجود دارد، تی تایم ( Titime ) است. این دستگاه حضور و غیاب، مبتنی بر نرم افزار بوده و می تواند با توجه به موقعیت مکانی، گزارشات لحظه ای از کارمندان را بدون نیاز به سخت افزار ارائه دهد. در واقع به دلیل نرم افزاری بودن این محصول، قابلیت حمل و نقل آن وجود دارد و می توان این اپلیکیشن را روی دستگاه های اندرویدی و آیفون، نصب کرد. همچنین باتوجه به سطح نیازمندی، می تواند از پلن رایگان یا پلن های دیگری که در این محصول وجود دارد استفاده کرد. در زیر شما می توانید امکانات، ویژگی ها و مشخصات این محصول را مشاهده نمایید.

نرم افزار تی تایممشخصات و امکانات
نسخه ی سخت افزاری ندارد
امکان ثبت ورود و خروج دارد
امکان درخواست مرخصیدارد
امکان درخواست ماموریتدارد
پنل نرم افزاری مدیراندارد
پروفایل کاربری برای کارمنداندارد
نسخه هااندروید و IOS
چت درون سازمانیدارد
لیست وظایف روزانه کارمنداندارد
هزینه تا سقف 5 نفر رایگان!
لیست مشخصات نرم افزار تی تایم

نرم افزار حضور و غیاب Titime، یکی از بهترین محصولاتی است که در این زمینه در بازار وجود دارد. جالب است بدانید این محصول مطابق با ویژگی هایی که کاربر درخواست می کند، به چندین پلن تقسیم بندی شده است و هر سازمان یا اداره ای می تواند متناسب با ویژگی های و درخواست هایی که دارید، پلن مورد نظر خود را دریافت و آن را برای سازمان خود پیاده کند. این محصول که قیمت مناسبی نسبت به سایر محصولات دارد، دارای قابلیت های جذاب و پیشرفته می باشد که هر سازمانی مایل به داشتن آن ها می باشد. سرعت اجرای فرامین در این نرم افزار بسیار زیاد بوده و محیط کاربری این محصول، باعث می شود کارمندان ترغیب به استفاده از این محصول شوند. همچنین پیاده سازی و شخصی سازی این محصول نیز قابل انجام است.

نرم افزار حضور و غیاب Titime
دستگاه حضور و غیاب

این دستگاه کنترل تردد، دارای ویژگی های زیادی می باشد که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است.

• دارای طرح رایگان جهت استفاده از محصول
• به دلیل نرم افزاری بودن، امکان نصب آن روی موبایل و حمل و نقل آن وجود دارد
• تعداد بی نهایت کارمندان
• هزینه تعمیرات و اینترنت در این محصول وجود ندارد
• امکان درخواست مرخصی روزانه
• قابلیت درخواست مرخصی ساعتی
• قابلیت اضافه کردن لیست وظایف به صورت کاملا جداگانه برای هر کارمند
• امکان چت یا گفتگو با سایر کارمندان
• صرفه جویی بسیار در هزینه و استفاده از کاغذ
• امکان دسته بندی مناسب و مشاهده اطلاعات کاربری
• هزینه نصب بسیار پایین و مقرون به صرفه


جمع بندی

همانطور که مشاهده کردید، دستگاه حضور و غیاب، امروزه برای بسیاری از سازمان ها و ارگان های مهم دولتی و خصوصی ضروری است و هر شرکتی برای کنترل فعالیت های کارمندان خود، باید به این محصول مجهز باشد.

در این محتوا به صورت کامل بررسی کردیم که یک دستگاه برای حضور و غیاب، باید دارای چه ویژگی هایی باشد. همینطور 4 محصول را باهم مقایسه کردیم.
با بررسی کامل، به این نتیجه می رسیم که نرم افزار حضور و غیاب تی تایم، با داشتن اطلاعات و ویژگی های کامل، می تواند بیشترین مزیت را به کاربران و استفاده کنندگان خود ارائه دهد. قیمت نرم افزار حضور و غیاب تی تایم بسیار مناسب بوده و حتی کاربران می توانند از نسخه ی رایگان این محصول نیز استفاده کنند و در صورت کسب رضایت، نسخه ای که دارای امکانات بیشتر می باشد را با هزینه ای اندک، خریداری نمایند.


بهترین دستگاه حضور و غیاب در حال حاضر دستگاهی است که دارای قابلیت حمل و نقل، دارای شفافیت مناسب، دارای امکانات بهینه و ویژگی های جذاب، دارای حداقل هزینه در بخش نصب و تعمیرات، صرفه جویی مناسب در وقت و هزینه و … باشد. با این تفاسیر، می توان نرم افزار حضور و غیاب تی تایم را جایگزین مناسبی برای کسب و کار های مختلف دانست.
در پایان، توصیه می شود برای خرید دستگاه حضور و غیاب، مقاله دستگاه حضور و غیاب را هم مطالعه کنید.
نرم افزار حضور و غیاب تی تایم، با داشتن امکانات بی نظیر و ویژگی های مهم، می تواند به شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها و مجموعه های دولتی و خصوصی در زمینه دریافت اطلاعات کامل، دریافت فعالیت کارمندان، ایجاد یک محیط منظم، دسته بندی مناسب کارمندان و … کمک شایانی کند. اگر علاقه مند به دریافت این نرم افزار هستید، کافیست با توجه به سیستم عامل تلفن همراهتان، نسخه نرم افزاری این محصول را دریافت و آن را روی گوشی خود نصب کنید تا از امکانات آن بهره مند شده و فعالیت های خود را پیش ببرید.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *